KyaniSpoločnosť Kyäni priniesla na trh veľmi zaujímavé produkty, vhodné pre každého. Kyäni svojim zložením zabezpečuje doplnenie všetkých potrebných prvkov pre zdravý chod organizmu. V jednoduchosti povedané zabezpečí telu očistu, uchová dosiahnuté zlepšenie a doplní čo je treba. Stres, nedostatok spánku, látky znečisťujúce prostredie, toto všetko sa stavia proti nám. Hotové jedlá neobsahujú výživné látky potrebné na zastavenie procesu oxidácie, čím sa poškodzujú naše bunky, tkanivá a orgány. Produkty Kyäni pomáhajú vyhnúť sa podobným zdravotným problémom.

V kruhu aljašských Eskimákov neexistuje rakovina, cukrovka, zápal kĺbov ani srdcové choroby. Desaťročný výskum preukázal, že hlavným dôvodom neuveriteľného zdravia Eskimákov je to, že ich stravovanie zahrňuje aljašské čučoriedky a červeného lososa žijúceho v studených vodách. Výskumníci Kyäni vytvorili skupinu produktov, v ktorých sa nachádzajú tieto prísady, čím sa podporuje zdravie nášho organizmu. V troch produktoch sa nachádzajú všetky stopové látky a vitamíny potrebné pre zdravie organizmu. Produkty neobsahujú glutén, laktózu a konzervačné látky.

Predstavenie produktov Kyäni

Sunrise

SunriseNajdôležitejšou zložkou sú aljašské divé čučoriedky, ktoré sú jedným z najúčinnejších zdrojov antioxidantov na našej planéte. Krajné teploty a dlhé striedanie období tmy a svetla prispeli k vzniku výnimočných vlastností týchto menej známych plodov. Tento produkt obsahuje veľké množstvo výživných látok, je chutným spestrením stravovania. Okrem divej čučoriedky obsahuje ešte 10 druhov plodov, ktoré kladne pôsobia na náš organizmus.

Jedna praktická kapsula s touto lahodnou patentovanou zmesou obsahuje 10 základných vitamínových a 74 minerálových živín z ovocia, bobúľ a rastlinných výťažkov.. Odporúča sa užívať na lačno. Podporuje imunitný systém, napomáha pri udržiavaní normálnej hladiny glukózy, znižuje vysoký krvný tlak, odstraňuje alergické príznaky a zápaly v organizme, zvyšuje mozgovú aktivitu, zabezpečuje stupňovanú energiu, napomáha pri dosiahnutí a udržaní ideálnej hmotnosti. Od 10.3.2014 bola receptúra Sunrise vylepšená.

Sunrise obsahuje tieto zložky: aljašské divé čierne čučoriedky, bobule Acai, brokolica, kapusta, zelený čaj, špenát, gél aloe vera, indický egreš, mangostána, brusnica, ženšeň, hroznové semiačka a šupky, granátovník a červené maliny.

U Sunrise treba vyzdvihnúť jeho antioxidačnú hodnotu, ktorá je veľmi vysoká. Meria sa v jednotkách ORAC a jej hodnota je až 36 000 ORAC. Pre porovnanie naše ovocie dosahuje hodnoty približne od 600 do 800 ORAC, konkrétne hrozno má 710. Táto vysoká hodnota u Sunrise je dosiahnutá hlavnou zložkou divokými aljašskými čučoriedkami.  O účinnosti antioxidantov vychytávajúcich voľné radikály v tele sa dnes už netreba rozpisovať. Každý čo sa zaoberá zdravým životným štýlom vie čo voľné radikály spôsobujú.

Užívanie:
1 sáčok tekutiny pred raňajkami. Pokiaľ trpí človek cukrovkou, užíva Sunrise počas raňajok. Objednať TU.

Nitro FX

Oxid dusnatý je jedným z najdôležitejších objavov medicíny. Vďaka trom vedcom, ktorí dostali za jeho výskum Nobelovu cenu, sa dostal oxid dusnatý do povedomia lekárov. Oxid dusnatý rozširuje cievy, čím sa do srdcového svalu dostáva väčšie množstvo krvi a výživných látok, ktoré zlepšujú zdravie obehovej sústavy. Okrem toho znižuje šancu zhustnutia krvi, keďže zabraňuje priliepaniu sa trombocytov k sebe navzájom alebo k cievnym stenám. Oxid dusnatý je signálna látka, ktorá sa podieľa ne prenose informácií medzi bunkami. Jeho produkcia klesá so zvyšujúcim sa vekom. Dokáže za 15 minút zlepšiť mikrocirkuláciu až o 78%. Aj tie najtenšie vlásočnice ostanú priechodné. Nitro FX je možné aplikovať aj priamo do otvorenej rany. Rovnocenne silný účinný prostriedok na trhu nie je. Známy je aj prípad diabetickej nohy, kedy Nitro FX dokázalo už čiernu nohu zachrániť a predísť amputácii. Nitro FX je jedinečná zmes, ktorá sa ťaží z rôznych častí rastliny Noni.

Z mnohých účinkov môžme vyzdvihnúť napríklad tieto:Kyäni Nitro FX

– Zlepšuje krvný obeh, obehovú sústavu
– Znižuje vysoký krvný tlak
– Zabraňuje ukladaniu sa, zliepaniu sa krvných doštičiek
– Napomáha pri zabránení vzniku nádorových ochorení v prípade mužov
– Vďaka antibakteriálnym účinkom zrýchľuje hojenie rán
– Stlmuje problémy s kĺbmi, reumatické príznaky
– Zabraňuje odmietnutiu orgánu v prípade transplantácie
– Znižuje šancu na vznik trombózy a porážky
– Napomáha pri vstrebávaní výživných látok
– Zvyšuje energiu a výkonnosť
– Napomáha pri udržovaní zdravia srdca
– Podporuje imunitnú sústavu
– Udržuje normálnu hladinu glukózy v krvi
– Zlepšuje sexuálne zdravie
– Stlmuje krvácanie

Užívanie: ak je človek relatívne zdravý, stačí dávkovať 3x po 10 kvapiek denne pred jedlom pod jazyk. V prípade choroby a vyčerpanosti je možné dávkovať až dvojnásobok. Užíva sa pred Sunrise a pred Sunset, pretože znásobuje ich účinok. Objednať TU.

Sunset

Kyäni Sunset je produkt, v ktorom sú zahrnuté najsilnejšie formy vitamínu E a mastných kyselín Omega 3. Zabezpečuje potrebnú regeneráciu ku koncu dňa. Kladné účinky mastných kyselín Omega 3 sú známe už roky. Mastné kyseliny Omega 3 Sunset pochádzajú z aljašského červeného lososa, ktorý je najčistejší dostupný zdroj Omega 3. E vitamín nachádzajúci sa v produkte pochádza zo semienok tropického kra Annatto, ktorý výnimočne pôsobí na zdravie našich buniek. Vitamín E je v Sunset obsiahnutý vo forme tokotrienolov, ktoré sú oveľa účinejšie ako bežná forma tokoferoly. Omega 3 znižujú cholesterol, napomáhajú pri udržaní hladiny glukózy v krvi a podporujú zdravie srdca. Sunset dokáže úspešne ničiť rakovinové bunky. Tak ako Sunrise aj Sunset bol vylepšený a do jeho receptúry boli pridané prírodné formy vitamínov A a D. Nový Sunset je na trhu od 10.3.2014.

Z mnohých účinkov môžme vyzdvihnúť napríklad tieto:Sunset

– Napomáha pri zabránení vzniku rakoviny v prípade žien
– Napomáha pri zabránení vzniku žalúdočných vredov
– Zlepšuje stav pacientov trpiacich mŕtvicou a Parkinsonovou chorobou
– Znižuje alergické a astmatické príznaky
– Napomáha mysleniu, zlepšuje pamäť
– Kladne pôsobí na pokožku, oči, zlepšuje zrak
– Zabraňuje vzniku cukrovky
– Tlmí neurotické bolesti
– Stlmuje zápaly kĺbov
– Znižuje hladinu cholesterolu
– Znižuje vysoký krvný tlak
– Posilňuje imunitu
– Tlmí zápaly
– Stlmuje krvácanie ďasien
– Stlmuje problémy s nespavosťou

Užívanie: 3 tobolky pred spaním. Na boj s rakovinou sa odporúča užívať až 3-4 tobolky 3x denne. Je však nutná konzultácia. Objednať TU.

Kyäni Nitro ExtremeNitro Extreme

Prípravok je nadstavbou Nitro FX a je jeho „turbo“ formou. Bol vyvinutý pre športovcov a veľmi aktívnych ľudí. Má navýšené množstvo nitrátov pre zvýšenú produkciu oxidu dusnatého v tele. Nitro Extreme bol obohatený o koenzým Q10, magnézium, zinok, chróm a Niacín (vitamín B3). Zvyšuje fyzickú výkonnosť organizmu v prípade vyššej záťaže (šport, stupňovaný stres). Pri chorobe výrazne posilní organizmus a dodá energiu. Disponuje certifikáciou Dopping Test vydanou dňa 09.05.2011 spoločnosťou Eurofins Food & Agro Švédsko. Profesionálni športovci sa teda nemusia obávať pozitívneho testu na zakázané látky.

Užívanie: tak isto ako Nitro FX, pred tréningom alebo plánovanou zvýšenou záťažou. Objednať TU.

Trojuholník Zdravia a Trojuholník Zdravia Extreme

Obidva sú tvorené kombináciou troch produktov. Rozdiel je iba v použití Nitro FX a Extreme. Je doporučené užívať všetky 3 produkty súčasne, pretože sa dopĺňajú a znásobujú svoj účinok. Sunrise ráno, Nitro FX/Extreme počas dňa a Sunset večer tvoria veľmi účinný prostriedok na udržanie zdravia a sily. Objednávka Trojuholník Zdravia alebo Trojuholník Zdravia Extreme.

kyäni trojuholník zdravia

 Doplňujúce dokumenty a doporučenia:

Mnohí ľudia zabúdajú pri užívaní Kyäni na pitný režim. Je nutné dodržiavať pitný režim, nakoľko sú produkty veľmi účinné a zbavujú telo toxínov a odpadu. Pitný režim si vyrátate jednoducho: váha deleno 20 = počet litrov vody, ktorú by ste mali vypiť počas 24 hodín. Ak to nedokážete, aspoň sa skúste k tomu priblížiť. Nezabudnite, že zameškaný pitný režim sa nedá dobehnúť, pretože obličky prefiltrujú niečo vyše 2 dcl tekutín za 30 minút. Ostatné opustí telo bez využitia. Do pitného režimu sa neráta káva, čierny a zelený čaj. Počas užívania skúste vynechať aj sladké malinovky všetkých druhov. Doma pripravené ovocné či zeleninové šťavy si kľuďne doprajte :).

Objednávka produktov:

Všetky produkty sú dostupné na e-shope http://fojtik.kyani.net/r/eu/sk/products . Je možné získať zľavu ak si zadáte automatické posielanie každý mesiac. Pre viac informácii mi môžte napísať na e-mail „gammaray1 (zavináč) azet.sk“. Ak si želáte nakupovať ešte lacnejšie je možné stať sa nezávislým distribútorom. Viac info už priamym kontaktom.

loading…Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *