energia, mandala, liecenieHovorí sa, že Mahatma energia je 10 km nad povrchom zeme. Využiť ju k zharmonizovaniu, liečeniu môžme nasledujúcim spôsobom. Nájdeme si najprv kľudné miesto kde nás nikto nebude rušiť. Ak máte záhradu a viete, že vás nebude nikto rušiť je lepšie byť v priamom kontakte so zemou holými nohami. Majte voľné oblečenie kvôli pohodliu. Mierne sa rozkročte, upažte ruky s dlaňami hore a mierne ich zdvihnite asi na úroveň hlavy. Zavrite oči a pokračujte popisom nižšie:

Predstavme si ako zlato-biela farba prechádza cez siedmu čakru a stúpa do našej hlavy. Tam nám očistí mozog a mozgovú žľazu epifýzu, ktorá vyzerá ako pingpongová loptička.

Z mozgu stúpa ďalej do šiestej čakry (tretieho oka), v ktorom je jasnozrivosť. Poprosíme o očistenie a liečenie hypofýzy, ktorá je nad uchom. Po očistení urobíme program a zapíšeme program zdravia, šťastia, mladosti, bohatstva a dlhovekosti.

Zo šiestej čakry poprosíme Mahatmu energiu nech vstúpi do piatej čakry. Poprosíme o očistenie štítnej žľazy (rovnováhy v tele) a lymfatického systému (vody v tele). Poprosíme aj o liečenie piatej komunikačnej čakry.

čakry1

Zlato-bielu farbu poprosíme vstúpiť do štvrtej srdcovej čakry a poprosíme očistiť a liečiť kojeneckú žľazu týmus (imunitný systém). Týmus masírujeme 2x 1 prstom jemne, 1x pravou a 1x ľavou rukou. Nech Božie Svetlo prečistí srdcovú čakru aby naša láska mohla voľne prúdiť.

Po štvrtej čakre poprosíme energiu nech vstúpi, očistí a lieči tretiu čakru a brušnú dutinu. Poprosíme čistiť a liečiť pankreas, slinivku brušnú, pečeň, žlčník a zároveň aj črevá.

Po tretej čakre prosíme Mahatmu energiu nech vstúpi do druhej čakry a poprosíme o čistenie a liečenie obličiek a nadobličiek, ktoré nám slúžia ako partnerský harmonizátor.

Nakoniec prosíme o čistenie a liečenie základnej prvej čakry všetky ženské a mužské hormóny a orgány a sily v nás.

Poprosíme Mahatmu nech cez nohy vstúpi do zeme – k Matke Zemi a prosíme o čistenie a liečenie zemegule, všetkých ľudí aby to slúžilo na vzostup zeme a ľudí.
Nakoniec ďakujeme zázračnej Božskej syntéze Mahatma za čistenie a liečenie a počítame pomaly do troch a vrátime sa do prítomnosti.


Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *