Človek si energiu vytvára v sebe ale môže ju aj získavať z okolia. Tvorba energie v tele je u každého človeka daná aj jeho genetickými predispozíciami. Počas života ako sa telo mení, mení sa aj jeho chémia a tvorba energie tak môže klesať alebo aj stúpať. Väčšinou však klesá. To ako si ľudské telo dokáže tvoriť energiu, môžeme regulovať rôznymi činnosťami. Ide napr. o stravu, pitný režim, kvalitu spánkovej regenerácie, aktívny pohyb, spôsob dýchania a ďalšie. Človek ktorý sa zaujíma o zdravý životný štýl by mal pre svoje vlastné dobro prebádať možnosti, ako si navýšiť tvorbu vlastnej energie. Odrazí sa to potom pozitívne na jeho zdraví, psychike, mentalite a celkovej vyrovnanosti. Opäť tu ale máme dnešný svet, ktorý je doslova vyciciavačom energie ľudí. Skoro každý sa niekde ponáhľa, stresuje, čím vznikajú blokády pri tvorbe energie a nakoniec sa z niektorých stanú energetickí upíri.

Možno ste aj vy neraz stretli človeka, ktorý vás obral o energiu. Stačí aby s vami prehodil zopár slov a medzitým si z vás cucne energiu. Medzi ľuďmi prebieha výmena energie neustále. Stačí sa poprechádzať po nákupnom centre, tam je to doslova jedna vírivka. Energie si ľudia vymieňajú od narodenia do smrti. Nie je nič zlé na tom, že sa energie vymieňajú pokiaľ nepríde na scénu človek, čo si zoberie neúmerne veľa a máme problém. Ide o energetického upíra, ktorý vás citeľne oslabí. Ak ste doposiaľ takého nestretli môžete si len gratulovať, pretože stretnutie s ním nie je nič príjemné. Energetických upírov môžeme rozdeliť do troch skupín. Do prvej patria takí čo sú si vedomí odoberania energie druhým ľuďom, do druhej spadajú tí čo si túto vlastnosť vôbec neuvedomujú a do tretej spadajú dočasní energetickí upíri.

Prvá skupina je tá najhoršia. Ide o ľudí, ktorí majú nejakú poruchu tvorby energie a prežívajú hlavne s cudzích energií. Alebo to robia aj vtedy ak žiadnu poruchu nemajú a vyžívajú sa v tom. Takíto jedinci vyhľadávajú miesta s vysokým počtom ľudí a nabaľujú sa vedome. Sú prípady, že si vyhliadnu človeka zo svojho okolia a stretávajú sa s ním často a dotyčný ani netuší že je oberaný o energiu. Ak cítite že pri konkrétnej osobe slabnete, okamžite s ňou prerušte kontakt. Ak to nie je možné potom obmedzte čas nutnej komunikácie na minimum. Druhá skupina je v podstate to isté len s tým rozdielom, že títo ľudia to nerobia zámerne a ani len netušia, že druhému ubližujú. Tu môže ísť väčšinou o dobrákov s dobrým srdcom, ktorí sa potrebujú trochu vyžalovať a cucnúť si z niekoho energiu, ktorú inde stratili. Pokiaľ takého poznáte, vysvetlite mu ako sa pri ňom cítite a ozrejmite mu jeho situáciu. Prípadne mu skúste navrhnúť alternatívy na riešenie jeho situácie.

Tretia skupina je najmenej riziková, pretože do nej spadajú ľudia čo oberajú o energiu len sporadicky. Ak máte v rodine človeka čo vás oberá o energiu (je jedno z ktorej skupiny) a nebodaj ide o manžela/manželku, prípadne iný rodinný príslušník, je ťažké niečo také riešiť zvlášť ak dotyčný nemá záujem o riešenie tejto situácie. Vždy je však východisko. Ak je energetickým upírom partner, musíte sa rozhodnúť ako ďalej. Ak nepristúpi na žiadne pokusy o riešenie tejto situácie, niekedy neostáva nič iné ako rozchod, či prerušenie akéhokoľvek kontaktu. Nikto nie je dobročinná organizácia na rozdávanie svojej životnej energie, teda ak sa nechcete obetovať zámerne. V konečnom výsledku na to doplatíte len vy vašim zdravím. Rovnováha medzi prijímaním a dávaním musí byť, ináč nastáva disharmónia, chronická únava a choroby.

Energetický vampirizmus nie je len o ľuďoch. Senzibilný jedinci vidia alebo vycítia na iných ľuďoch diskarnátov (duše zomretých), separátov, rôzne entity, plazmatické energie a iné ťarchy, ktoré vedia pekne zamávať s energetickým systémom človeka. Ľudia majú bežne na sebe napr. diskarnátov. Duše zomretých potrebujú energiu a tú nachádzajú na živých ľuďoch. Doslova na nich parazitujú a odsávajú ju. Človek ktorý má týchto diskarnátov a vyššie spomenuté „veci“ na sebe, je častokrát bez energie a nech sa snaží akokoľvek získať energiu, veľká časť je nimi pohltená. To či máte na sebe niečo „prilepené“ zistíte tak, že máte dlhodobo málo energie a nech skúšate hocičo, energia neprichádza. Spánok je u takých ľudí zlý, zobúdzajú sa doslova vyčerpaní a spia aj 10 hodín. Je nutná očista, ktorá sa robí rôznymi spôsobmi. Veľmi efektívna je metóda SRT. Tá dokáže efektívne prečistiť auru človeka a zharmonizovať jeho energetický systém. Po terapii nasleduje úľava, chuť do života stúpa a človek sa vracia do normálu.

Čo sa týka diskarnátov, separátov, rôznych entít a disharmonických energií, tie sa dokážu dostať k človeku len tak, že je jeho energetický systém oslabený a má slabú auru. Pokiaľ sa chcete účinne brániť proti energetickému vampirizmu udržujte si čistú myseľ, pravidelne chodievajte do prírody, nestretávajte sa s negatívnymi ľuďmi, myslite vždy pozitívne, športujte a dbajte o dobrú regeneráciu, spánok a oddych. Podporiť to môžete aj meditáciami pre zharmonizovanie a očistenie celej vašej bytosti. Pokiaľ máte v ezoterike už niečo „odskákané“ zrejme sa viete vyššie spomínaných vecí zbaviť aj bez SRT. Úplne to túto metódu nenahradí ale meditácia zameraná na očistu vie účinne pomôcť. Povieme si ako na to.

Pohodlne sa usaďte do lotosového posedu, alebo normálneho sedu (ako vám je lepšie). Dýchajte z hlboka bránicou a snažte sa dostať do svojho vnútra. Vstúpte do stredu svojho mozgu. V tom momente existujete len vy a nič viac okolo vás, ste vo vnútri. Vizualizujte si ako do vás zhora cez 7. čakru prúdi biele svetlo a napĺňa celú vašu bytosť. Úplne vás vypĺňa na všetkých úrovniach existencie. To isté spravte so zlatým svetlom a so strieborným. Keď už do vás prúdia 3 lúče svetla prehlásite a vymenujete aby všetci diskarnáti, separáti, entity, plazmatické energie, negatívne presvedčenia a programy a ďalšie negatívne energie, odišli do Svetla. Opäť si vizualizujete ako to všetko z vás prúdi do Svetla kam to aj patrí a vy sa oslobodzujete. Energia opäť prúdi voľne kade má. Niekedy trvá aj viac ako deň, kým sa všetko upraví.

Je len na vás či sa necháte oberať o energiu, alebo nie. Ak chcete žiť plnohodnotný život a nedotovať stále niekoho energiou, potom musíte spraviť kroky, ktoré nie sú niekedy pekné, ale sú nutné. Chráňte si svoju životnú energiu, pretože sa nebude tvoriť do nekonečna.

loading…Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *